Hastane içinde veya hastaneler arasında yapılacak hasta transferinde hantal ve büyük mönitörlerler transferi zorlaştırmaktadır. Cihazımızın hafif ve kompakt yapısı transferlerde bu sıkıntıları berteraf edebilmektedir. Uzun ömürlü bataryası sayesinde 24 saate kadar Wi-Fi gibi bağlantı üzerinden veri aktarımını kesintisiz yapılabilme olanağı sağlanır. Yogun bakımdan- Yataklı servislere- Acil servisten- Kemoterepi servislerine kadar bir çok hastaya göre özelleşmiş protokolleri tekbir monitör üzerinden izleyebilir gerektiğinde rapor olarak alabilirsiniz

Her hastane kendi klinikleri tarafından sürekli takipte olacak hasta portföyü oluşturabilecek, böylece kronik " Diabet, Kardioloji, Tansiyon, KVC, Nöroloji, Solunum sistemi hastalıkları, Kanser v.b" hastalıklara sahip olan hastalarını anlık izleyebilme olanağına kavuşacaklardır.


Hastanelerde hemşire ve paramedikler bir çok hastanın yaşamsal verilerini düzenli ölçmek ve kayıt etmek zorundadır. Bu işlem hem kayıtta karışıklıkların oluşmasını sağlar, hem de hemşirelerin vaktini harcar. DYNA-VİSİON cihazımız ile hasta koridorda, kafeteryada hatta lavaboda olsa dahi ölçümler aralıksız, peryodik veya alarmlarla belirlenmiş sınırlar aşımında otomatik ölçülüp iletilir.

Hastabaşı mönitörleri belirli merkezi mönitör grubu üzerinden takip edilir, bu sistemler de gerçekten pahalı olmaktadır. Bizim sistemimiz istenilen bilgisayar, tablet veya cep telefonu üzerinden dahi, maliyet içermeden izleme ve kayıt olanağı sağlar.Hastane enfeksiyonunu önleyen tek kullanımlık sensör elektrot pençleri mevcuttur. Solunum, EKG, Nabız, Tansiyon ve Vücut sıcaklığını izleyebilirsiniz.