24/7/365 DYNA-VİSİON GÖZLEM VE TAKİP MERKEZİ
Hasta izleme servisi, tüm hastaların verilerini tek bir ekranda takip ederek teşhisi hızlandırma imkanı kazanır. Tüm verileri tek bir ekranda görebilmek için Dyna-Vision Hasta İzleme sistemini kullanabilirsiniz. Uzaktan veri ve alarmlara dayalı olarak hastalarınızı triyaj yapabilirsiniz.

Dyna-Vision ile hastalar hastanaye taşınırken dahi kesintisiz izlenebilmektedir. Müdahale sonrası gelişmiş gözetim desteği ile hastane dışında da hasta izlenebilmektedir. Böylece, hastanın hastanede kalış süresi (LoS) azaltılır. Hastalar gözetim için hastanede kalmaları gerekmediğinden hastaneden ayrıldıktan sonra bile tıbbi gözetimleri devam edecektir. Bu hem az personelle hasta takibini sağlar, hemde hastane maliyetinin azaltılmasını sağlar


24/7/365 DYNA-VİSİON evde hasta bakımına ve takibine olanak sağlar.
Böylece hasta her daim küçük sorunlardan dolayı hastaneye gitmek kontrol edilmek istemez, bu durum hastanede hasta yükünü azaltır. Personelden, hasta iş zamanı kaybına kadar bir çok mali yükü ortadan kaldırır. Anlık ve doğru teşhisler ile hasta konforu bozulmadan tedavi planları yapılabilinir.Hastaneye benzer semptomlar ile gelen hastaların bilgi karışıklığı önlenebilmektedir. Aynı hasta üzerinde belirli aralıklar ile yapılan rutin ölçüm-kayıt hataları ve her hasta için farklı olabilecek eşik değerleri sistem üzerinden ayrı ayrı alarmlar ile planlanabilir. Bu işlemler DYNA-VİSİON ile karışıklık yaratmadan kolayca yapılabilinmektedir.

Hastane içinde veya hastaneler arasında yapılacak hasta transferinde hantal ve büyük mönitörlerler transferi zorlaştırmaktadır. Cihazımızın hafif ve kompakt yapısı bu sıkıntıları berteraf edebilmektedir. Uzun ömürlü bataryası sayesinde 24 saate kadar Wi-Fi gibi bağlantı üzerinden veri aktarımını kesintisiz yapılabilme olanağı sağlanır. Yogun bakımdan- Yataklı servislere- Acil servisten- Kemoterapi servislerine kadar bir çok hastaya göre özelleşmiş protokolleri tekbir monitör üzerinden izleyebilir gerektiğinde rapor olarak alabilirsiniz.